Archive for August, 2010

Vaant na Facebooku, Twitteru, MySpace, Badoo a spol.

Thursday, August 26th, 2010
Facebooooook

Facebooooook

Tato zpráva některé asi nepotěší. Jelikož jsem dostal mailem asi třicáté sedmé pozvání na Facebook, Twitter či Badoo či jak se vlastně všichni ti čerchmanti jmenují, jsem nucen vydat následující prohlášení (abych nebyl za vola, který ani neodpoví na pozvání): jste moc hodní, ale nemám, ani se nechystám založit svůj účet na těchto sítích. Jasně, já vím – kdo není na Facebooku a spol, jako by nebyl. Nuže, já tedy jakoby nejsem. Ale popravdě, je vůbec možné, aby asociál jako já byl na sociální síti? Nebyl by to oxymoron? Děkuji za pochopení:) Nicméně, vždy budete všichni vítáni zde na mé asociální nástěnce!

PS: Banksy tam taky není:)

Some of you will probably not be pleased by this. As I have got about thirty-seventh mail invitation for Facebook, Twitter or Badoo, or what are all those gremlins’ names, I am compelled to issue the following statement (in order not to be considered an idiot who does not even respond to an invitation): you are very nice, but I do not have nor I am going to create any account on these networks. Sure, I know – who is not on Facebook and Co., as if they did not exist. Well, in a way, I pretend not to exist. But really, it is even possible for an asocial like me to be on a social network? Would not that be an oxymoron? Thank you for your understanding:) However, everyone is always welcome here at my asocial bulletin board!

PS: Banksy is not there either:)

Koncert pro kočku

Tuesday, August 24th, 2010
KN Logo

KN Logo

25. září 2010 se od 20 hodin uskuteční v pardubickém Doli klubu benefiční mini festival s názvem Koncert pro kočku. Během večera vystoupí regionální rockové kapely GENTLE PATIENCE, SešLOST a FAT OLD SUN, kteří hrají skladby světoznámých Pink Floyd. Výtěžek z akce bude věnován občanskému sdružení Kočičí naděje. Více na www.doli.wz.cz a www.kocicinadeje.cz.