Archive for January 30th, 2011

Tiskovka: 12 Years of JZD Promotion

Sunday, January 30th, 2011
12 Years of JZD Promotion

12 Years of JZD Promotion

Takaaki Itoh (Wols/Standa, Sendai/JAPAN)
Christian Fischer (Bryzant/Germany)
Loktibrada (Olga+Jozef, SK), Jerry (Apokalypsa, CZ), Lucasch (Strobe, CZ), Rusty Fox, Martini, PapiOil, X-Basse, Siki, Juris, MC Igra

O tom, že i do malých měst lze dovézt zajímavá jména, nás po roce přesvědčí narozeninová párty JZD Promotion. Opět se připravuje velkolepá oslava narozenin, která se uskuteční v sobotu 26. 2. 2011 v KD Klobučan ve Valašských Kloboukách.

Jedním z headlinerů bude japonský techno DJ, producent a zakladatel legendární značky Wols Takaaki Itoh. Jeho desky dnes patří ke klasikám undergroundového techna po celém světě a vyšly na nejpodstatnějších labelech v Anglii, Španělsku či Belgii. Zahrál na mnoha akcích a festivalech jak po celé Evropě, tak i na jiných kontinentech. Českou republiku navštívil již několikrát, naposledy v roce 2009. Známý je také z čistě japonského projektu Dualtek s Go Hiyamou. Právě Takkaki Itoh a jeho specifický sound se partičce z JZD Promotion zdál jako ta správná volba pro jejich 12. narozeniny.

Spolu s ním dorazí jeho kamarád, slovenský dj a producent Loktibrada. Ten dříve vystupoval pod pseudonymem DJ Dalo. Spolu s Tiborem Holodou a Antim založili kultovní U Club (dnes SubClub) v Bratislavě.  Loktibrada patří k zásadním jménům techno scény a dodnes je vedle Tokyho a dalších ikon považován za jednoho z tvůrců “slovenského techna”. Téměř celá Evropa, Brazílie, Rusko, Kanada. To vše jsou místa, kde Loktibrada zahrál a teď dorazí i k nám.

Více info o akci najdeš na www.jzdpromotion.cz.