Archive for March, 2011

Rekomando: Skotsko / Scotland / Alba III

Thursday, March 17th, 2011

Vracím se s další várkou fotek ze Skotska. Čím dál víc pociťuju, že kromě Beatle-freaka jsem i Scotland-freak, nejraději bych tam vypadl navždy. Zatím jsem si dal alespoň pěkný závazek, že tam minimálně jednou ročně musím zajet. Kochejte se.

Skye at Dusk
Skye at Dusk

I’m back with another batch of photos from Scotland. I increasingly feel that in addition to being a Beatle-freak I am also a Scotland-freak. I’d get out there forever. For now I have made at least a nice commitment that I have to go there at least once a year. Feast your eyes.

Dun Beag on Skye
Dun Beag on Skye
St. Andrews Cathedral II
St. Andrews Cathedral II
A82 near Glen Coe
A82 near Glen Coe
Galltrigill Hills
Galltrigill Hills
Skye Mountains
Skye Mountains
Kilchurn Castle Loch Awe II
Kilchurn Castle Loch Awe II
Loch Garry
Loch Garry
Isle of Mull Cross
Isle of Mull Cross
Bidean nam Bian
Bidean nam Bian

N.O.H.A. na Noci u Merkura | Laminate Edition | Pardubice

Friday, March 4th, 2011
N.O.H.A. Pardubice 2011

N.O.H.A. Pardubice 2011

Kdo: N.O.H.A. (DE-USA-ESP-CZ) + rezident djs: Hech, Mr. Pupitz, Vaant, Vaczech
Kde: Klub Žlutý pes, Pardubice
Kdy: pondělí 14.3.2011

Po navýsost vydařeném loňském vystoupení metropolitní partičky N.O.H.A. aka Noise of Human Art jsme si spolu plácli, že při dalším turné si udělají opět čas na pardubickou zastávku, kdy bychom je mohli přivítat v již rekonstruovaném Žlutém psovi.

Rok se téměř s rokem sešel a my vás tedy tímto zveme na další živou palbu. Zatímco loňský koncert byl ve znamení promotion k desce Respect the Menu, letošní turné bude propagovat novou desku Die in the Process, která má navazovat na atmosféru jejich předcházejícího počinu. Celé turné tato neúnavná šestice odstartuje právě na naší slovutné Noci u Merkura | Laminate Edition za drum’n'bassové a breakbeatové podpory UMerkura a Laminate djs. Kromě příslibu solidního nářezu může být lákadlem také naše cíleně nízké punkové vstupné, které oproti jiným vystoupením N.O.H.A. získáte za 190 Kč, tedy prakticky za polovinu. Za tuto částku můžete vstupenku bez dalších poplatků koupit exkluzivně v Shopu u Merkura či v limitovaném množství také na Laminate dne 9.3.03, kde mimochodem vystoupí Philip TBC. Další možností je využít klasického předprodeje za stejnou cenu + poplatky na http://web.ipardubice.cz, případně na místě za 250 Kč. Tak naviděnou a naslyšenou!

AKTUALIZACE 17.3.11: Akce proběhla výborně, koncert N.O.H.A. jako vždy vynikající, narvaný Žluťák, 550 křepčících návštěvníků a spokojená kapela vychutnávající si jak burácející atmosféru, tak naše veganské pohoštění. Hurá!