Archive for June, 2013

Tiskovka: SONIC JOURNEY 20 YEARS EDITION

Friday, June 7th, 2013

Moje skvělá kámoška Babe LN tento týden slaví 20 let za gramcemi, což z ní činí vpravdě první dámu této hudební sféry. V sobotu 8.6. tuto skutečnost oslaví s přáteli v pražském klubu Cross a vy jste samozřejmě zváni také – kdo všechno vystoupí, najdete v tiskovce níže.

Sonic Journey 20 Years Edition

Sonic Journey 20 Years Edition

SONIC JOURNEY 20.YEARS SPECIAL EDITION with very special guest PAT FULGONI 8.6.2013
DNB/Autonomic/Liquid/Deep/Dubspet/Dub/Funky Breaks/Latino/MCs/vocals/sax/percussion/etc.

Legendární DJka BABE LN slaví přesně 20 let na scéně za gramofony a pozvala si též další legendy z řad Djs, Mcs a hudebníků. Buď u toho!

Main Stage:
21:00-22:30 B4K feat. MC Vaant +RICH FD (sax)
22:30-23:30 Brooklyn feat. C-Lara
23:30-00:30 Liqid A + Bongo Man Head (percussions) + Joe Harper feat. MC Vaant
00:30-02:30 NASTY NO STARS – BABE LN feat. PAT FULGONI/UK (singer – Kava Kava, Logistics, London Elektricity, NuTone, Zion Train, Camo & Krooked, Bill Brewster, Gary Lucas, B Complex, J Haystax, Ralph Lawson, Neo, Jon Kennedy)
01:30-02:30 Beast 67 feat. Pat Fulgoni, C-Lara, MC Vaant (voc) + Rich FD (sax)
02:30-03:30 Philip T.B.C
03:30-04:30 Rabbit.Tactical

2nd Stage:

21:00-22:30 Yukimura
22:30-03:30 Nika 77 + Stanzim + Touchwood

Song: Stavitelé chrámů s Burácem a Patrickem Bergmanem

Saturday, June 1st, 2013
Stavitele chramu

Stavitele chramu

Svět nemluví lidskou řečí, ale říkáme to za něj. Tento týden měl Burác 39 let. Rád bych jej opět připomenul druhou z písní, které jsme nahráli s Patrikem Bergmanem u příležitosti vydání kompilace coverů Burácových písní. Jsou to Stavitelé chrámů, jedna z mých nejoblíbenějších písní Buráce/Spiknutí a prakticky jedna z mých nejoblíbenějších písní vůbec, masivní text, hustá atmosféra. Burác byl básník. A měl rád spoustu básníků jiných, zde odkaz na legendární sbírku Otokara Březiny. Burác znal sílu a smysl slov, jejich mnohoznačnost a zneužitelnost i jejich neschopnost obsáhnout svět. Podobně jako Noam Chomsky, na jehož legendární příklad nezávislosti významu a syntaxe Colorless green ideas sleep furiously pro změnu odkazuje první sloka této písně. A Burác ji uchopil a dopsal. Síla. Poslechněte naši verzi a vzpomeňte na Buráce.

Zelené myšlenky zuřivě spaly / a pokud procitaly, pak jenom proto aby / lenivym krouživym pohybem / leštily povrch věcí / A přeci: chcem’ k jádru věci / cha, nejsme drogou zblblý / novověký vědci, jsme slepí / jsme slepí a křehcí / Svět nemluví lidskou řečí / ale říkáme to za něj / jsme advokáti existence / jsme stavitelé Chrámů / čekatelé zlýho konce / jsme viselci z trámů / Svět nemluví lidskou řečí / ale říkáme to za něj / jsme advokáti existence / jsme stavitelé Chrámů / čekatelé nový šance / trpký naděje k ránu / Jsme stavitelé Chrámů …

Patrick Bergman and Vaant feat. Burác (2012) Stavitelé chrámů

Get the Flash Player to see this content.

Odkaz pro stažení / Free Download Link