Archive for January, 2014

Benefiční koncert pro Pepíka F. | Vsetín | 25.01.2014

Thursday, January 23rd, 2014
Stepslet

Benefit Vsetin

Druhé vystoupení znovuzrozené Kultra proběhne na benefičním koncertě ve Vsetíně.

Jeho výtěžek bude věnován Pepíkovi F., který žije s SMA – spinální muskulární atrofií. Spinální svalové atrofie patří mezi geneticky podmíněná onemocnění nervového systému, kdy dochází k úbytku svalové hmoty z důvodu degenerace motorických buněk. Ta se projevuje vymizením či nepřítomností reflexů, nedostatečnou výživou svalů, snížením napětí ve svalu, samovolnými záškuby svalových vláken, fibrilacemi (tedy míháním srdečních komor provázeným bezvědomím se zástavou srdeční činnosti). U chronického postižení navíc i dočasným nebo trvalým vyřazením určitého nervu z funkce. Tedy, laicky řečeno: neovládáním vlastního těla.

Přijďte Pepíka podpořit svou účastí na tomto benefitu, možná se jej zúčastní i on se svými rodiči.

Kdo: KULTRA! | KUTYA HARAP | FACAN | KAŽDÝ JINAK
Kdy: so 25.01.2014
Kde: Vsetín | Na tribuně
Pořádá: Cultburger Records Crew

Aktualizace 28.01.14: Celkem se vybralo 15.516,- Kč, které byly předány Pepíkovým rodičům. Díky všem, kteří podpořili!

Tiskovka: STEPSLET | Favál Brno | 10.01.14

Thursday, January 9th, 2014

Jako každý rok, i tento leden si připomeneme památku zesnulého kamaráda, dje, vinylisty a Redrumáka Adama Overflowa. Už je to 9 let, kdy nás Adam opustil a proto Redrum na jeho počest každý rok zavzpomíná speciální edicí Stepsletu, kde se hraje pouze z vinylů do roku 2004. Jako hosté vystoupí legendy Inspiral X62, Yadel s MC Vaant a C.N.B.

Stepslet

Stepslet

Rok se s rokem sešel a Redrum opět uctí památku zesnulého kamaráda Adama Overflowa. Zavzpomínáme na něj 10.ledna na Favále, kde proběhne další z nekonečné série Stepsletů, které už 9 let v tento měsíc pořádáme na jeho počest.

Víte, že se snažíme dělat každý Stepslet co nejlépe a že vozíme headlinery z celého světa, hlavně ty, které je vidět málo, nebo premiérově. Tentokrát vsadíme na čistě domácí support a to hned z několika důvodů. Tím prvním je fakt, že nemládneme, máme čím dál více povinností, tím pádem i méně času na naše volno časové aktivity a hlavně si potřebujeme odpočinout. Ono to totiž není jen tak. Kolem každé akce kterou pořádáme (a že jich za celý rok děláme opravdu mraky) a každého zahraničního hosta, je vždycky spousty a spousty práce kolem, kterou asi málo kdo vidí.

Druhým důvodem je absence Adamových kamarádů na lednových Stepsletech, se kterými jsme v dřívějších letech společně na akcích hráli a vzpomínali. Tímto Stepsletem bychom to chtěli napravit a pozvali jsme tři společné kamarády a kolegy zpoza mixáku, legendy Inspirala X62, Yadela a C.N.B z neméně legendární party dvoika.troika a Drumandbass.cz! Tak přijďte k baru na panáka, a nebo klidně i jen na muziku, kterou budou na dvou stagích servírovat od půl deváté Redrumáci a jejich hosté. Ovšem na dalším Stepsletu, tak tam čekejte opravdovou lahůdku, ten už proběhne dle standardů nám vlastních a opravdu se máte na co těšit. To totiž přiletí…… Ale o tom až příště.

Main stage:
Inspiral X62 (Dvoika.troika)
Yadel (Dvoika.troika)
MC Vaant (Alef Zero)
Sayko, X.Morph, Soldik, Hrr.nec, VJE, Panzer, Mushka (Redrum)
VJ Spool (Pohon)

Second stage:
C.N.B (Drumandbass.cz)
Casper (Redrum)
Riplajta (Pan a pes)

Kdy: 10.1.2014
Kde: Brno, Favál – Music Circus
Start: 20:30
Konec: 06:00
Vstup: 60,- do 22:00 / 90,- po 22:00
GPS: 16.5797586°E, 49.1847286°N
Web: www.redrumcrew.cz
FB: https://www.facebook.com/revolution.shop.brno?fref=ts