Archive for January, 2015

Noc u Merkura – Drum’n'Bass Edition | 30.01.05 Chrudim R-Klub

Saturday, January 24th, 2015
NUM 2015 Chrudim

NUM 2015 Chrudim

Před pár měsíci vstoupila tahle legendární akce již do své 15. sezony, joo letí to. Před pár lety se Merkuráci vrátili na původní místo činu, tedy do chrudimského Erka. Po nějakém čase se připojím i já, pozvali jsme dobrého kámoše, DJ Sayka.

DJ Sayko je jednou z takřka kultovních postav české d’n'b scény. Je jedním z nejdéle hrajících DJs u nás. Hraje už od roku 1992 a za tu dobu zahrál na stovkách akcí, od free akcí až po masovky s Kemalem, DJ Hype, LTJ Bukemem, Aphrodite, D-Bridge, Technical Itch či DieselBoy. Publikum si získal nejenom precizním mixováním, ale také obrovskou energií, která z jeho setů přímo srší a v neposlední řadě také originální muzikou, kterou hraje. Vládne čistou mixovací technikou a zároveň je skvělým turntablistou. Akci doplní rezidentní djs Hech, Mr. Pupitz a Lulu Rulez.

Noc u Merkura – Drum n Bass Edition
Kde: R-klub Chrudim
Special guest: Sayko (Redrum) + MC Vaant
U Merkura DJs: Lulu Rulez, Mr. Pupitz, Hech
Vstup: 70 Kč

Support Charlie Hebdo!

Wednesday, January 7th, 2015

Absolutně nedávám fanatiky jakéhokoliv ražení, ať již se ohánějí Mein Kampfem, Biblí, Koránem, Komunistickým manifestem či jinou sbírkou jiných názorů – svoboda projevu je základním lidským právem a žádný slovní či obrazový projev, jakkoliv kritický či zesměšňující výše uvedené, nesmí být považován za záminku k ospravedlnění násilí. Ať žije svoboda projevu! Ať žijí Monty Python! Ať žije Bill Hicks! Ať žije Charlie Hebdo!

Je suis Charlie

Je suis Charlie

I absolutely despise any fanatics of any kind, whether they worship Mein Kampf, Bible, Koran, Communist Manifesto or other collection of other opinions – freedom of expression is a fundamental human right and no verbal or visual expression, no matter how critical or mocking to the above, can be considered as a pretext to justify violence. Long live freedom of speech! Long live Monty Python! Long live Bill Hicks! Long live Charlie Hebdo!