Pozvánka: Telefon živě v Rožnově | 06.06.15 Freeško

Jedna z nejlepších punkových kapel ve střední Evropě, rožnovští Telefon, zosnovali nevšední koncert, na kterýžto vás tímto zvu. Je mi ctí být jedním z těch, které přizvali ke společnému vystoupení – vybral jsem si tři pecky, dva covery od mých nejoblíbenějších kapel a jeden přímo od Telefonu – které? Přijďte si poslechnout!

Telefon 2015

Telefon 2015

A zde je pozvánka od Ctiba: Dlouho jsme s TELEFONEM nehráli v Rožnově a pálily nás prsty. Takže vás chceme pozvat na neobvyklý koncert, který chystáme na sobotu 6. 6. do rožnovského klubu Freeško.
V čem neobvyklý?
1) Místo konání. Freeško je bývalá diskotéka. V současnosti je to ale místo, kde se většinu času nic neděje, jen sem tam se tam uskuteční akce typu reggae party nebo koncert místních rockových mániček. My jsme si zrovna tento flek vytipovali hlavně z toho důvodu, že se tam dá udělat slušný zvuk (to je vyzkoušené). Vy, co jste byli na některé akci ve Viganticích, víte, že se zvukem to tam bylo pokaždé spíš kompromisní. Navíc s majitelem Freeška byla velmi rozumná domluva na podmínkách. Takže to prostě chceme zkusit. A jo, diskokoule tam jedna visí. Nebo dvě?
2) Hrajeme sami. Máme pro vás nachystané tři dvacetiminutové sety. Zazní biče, co normálně hrajem v současném programu, zazní fungl nové kusy, zazní archivní záseky a zazní taky hromada coverů, a to poměrně širokého záběru.
3) Hosté. Tři spříznění zpěváci a řvouni, jedna spřízněná zpěvačka.
Stavte se, fest se na vás těšíme!
Za TELEFON zdraví
Ctib

Leave a Reply

 

*