Guestbook


 Name *
 Email
 Website
 Text *
* Required

(269)
(259) vaant
Tue, 16 September 2014 06:28:51 +0000

Gabaj! Zdravím i tebe! Patrikův song je výborný, horší je to s mým vstupem, popravdě z toho svého zpěvu v něm mám tak rozmrzelý pocit, že jsem ho radši nedal ani na stránky ke stažení:)) ale jsem rád, že se ti líbí:) maj saaa!

(258) Gabaj
Mon, 15 September 2014 08:03:06 +0000

Pozdravy Ti! Právě hrají na Radiu 1 Patrik Bergmann & MC Vaant: A Day In The Life :D Made my day*

(257) vaant
Thu, 16 January 2014 15:44:16 +0000

Hoj, Báro! Joo, Pixies jsou prostě klasika:) a Favál byl masivní, úplně jsem hleděl, jaká atmoška se tam vytvořila, paráda!

(256) Barbor
Wed, 15 January 2014 17:07:00 +0000

Pixies doplněno!Překvapilo mě, jak se na tom dá zaseknout...jinak super akce(FAVÁL)Barbora

(255) vaant
Mon, 25 November 2013 11:08:36 +0000

Aaaa tak to je kvalita! Lichořeřišnice rules!:)

(254) Gabaj
Fri, 22 November 2013 10:20:59 +0000
email

Dnes jsem požila poslední kapku z tinktury Lichořeřišnice = vydržela skoro věky ;)

(253) vaant
Mon, 18 November 2013 12:15:38 +0000

Joo, trochu jsem to teď flákal:) ale už jsem doplnil a další budu postupně doplňovat.

(252) Martas
Thu, 14 November 2013 11:16:38 +0000

Žádná akce v nejbližších dnech či měsících?

(251) vaant
Tue, 9 July 2013 09:05:38 +0000

To je síla, jakou ty máš paměť:)) díky!

(250) Gabaj
Thu, 4 July 2013 10:01:59 +0000
email

***Happy Independence Day to youuuu***
A věř, že stále JE co slavit Mumaj ;)