Guestbook


 Name *
 Email
 Website
 Text *
* Required

(269)
(29) vaant
Sat, 18 April 2009 16:45:18 +0000

Tak nevím, Aladine, tu okolnost jsi už zmínil několikrát, já se k tomu vyjádřil a už zase tu máme téma Židi - nemám problém se kriticky vyjádřit vůči čemukoliv nebo komukoliv, pro mne nehraje etnická nebo náboženská příslušnost žádnou roli. Ale ty furt jedeš Židi, Židi a pro změnu Židi. Ok, co tedy pro tebe vyplývá z informace, že mezi Židy jsou samozřejmě hovada (tak jako jich je spousta v každém jiném národě včetně toho českého), která si chtěj nahrabat nebo zabíjet? Proč sis vybral ty Židy? A hodnotíš něco jiného? Kde jsi vzal to, že kritizovat Židy nebo Izrael se nesmí? A hlavně, co tě přivedlo k tomu, že mluvíš o nějakém národě? Co z toho má vyplývat pro každého jednotlivého Žida? Nebo je jednodušší je brát komplet sakumprásk? Mrkni se na organizace typu Amnesty International, Human Rights Watch, Lékaři bez hranic nebo Mezinárodní výbor Červeného kříže, jestli si nedovolí kritizovat Izrael. Dokonce i absolutně zkostnatělá OSN v jedné ze svých posledních zpráv tvrdí, že se Izrael dopustil v Gaze válečných zločinů proti palestinským civilistům a Mezinárodní soudní dvůr zkoumá, zda z nich Izrael oficiálně obviní. Takže nevím, kde jsi přišel na to, že taková kritika je tabu. Něco mi však hodně smrdí, pokud máš Židy jako jediné téma.

(28) Aladin
Sat, 18 April 2009 07:38:49 +0000

Musím tu zmínit okolnost, že jsem při zkoumání této tématiky často narazil na osoby
židovské rasy. Bylo mi zcela jasné, že následkem toho stojím před vážnou a velice choulostivou otázkou, protože je zde zcela nepochybná tendence apriorně vyjímat Židy z
jakékoli formy kritiky. Ve většině zemí je dnes běžné automaticky řadit k extrémní
antisemitské pravici každou kritiku týkající se židovského národa. Mnozí dokonce reagují
zarputile až agresivně vždy, kdy jsou Židé vystaveni jakémukoli posuzování.Při nezaujatém vědomí skutečnosti, že historie židovského národa je plná hořkostí a utrpení,
to ještě nezbytně neznamená, že by v něm nebyli jednotlivci nebo skupiny s nesprávným
jednáním a postoji, nebo že by se nesměla kritizovat vůbec žádná židovská pochybení resp.
viny. Pokud zadáte do vyhledávače slovo "Gojim" možná budete překvapeni co to konktrétně znamená. Jinými slovy: Nedělej ostatním to co nechceš aby oni činili Tobě....

(27) vaant
Thu, 16 April 2009 10:48:30 +0000

Heej, Olinaaa! Kultraa! Mail mi žádný nedošel, mrknul jsem i do spam-boxu.. Mlha slíbil ještě pár dalších kousků, takže hned je pak vyvěsím. Jasné, že se stavím, během léta bysme mohli dorazit s Trekem, ty vezmeš mikrák, on špandu, já valchu a zadžemujem:) maj saa!

(26) Olina
Wed, 15 April 2009 19:32:15 +0000
email

Díky za Tvé stránky.. přišlo jaro-léto, tak mám pocit, že opravdu ještě žijeme.. psala jsem Ti maila, ale neozval ses, možná špatná adresa.. Mlha fakt potěšil, naplánuj si výlet k nám.. čus O.

(25) vaant
Tue, 14 April 2009 08:39:15 +0000

Diky! Ale s tím vyzváněním nevím, nevím - ten začátek není úplně ideální na to, aby upozornil, že někdo volá:)) každopádně díky a maj sa!

(24) flamess
Sat, 11 April 2009 19:44:41 +0000
url  email

Good Sites, jestě lepší MC :-) , Patrick Bergman and MC Vaant- h153rd (Wall and Barricades) - mé vyzvánění na telefonu :-) neznam lepší :-) Hodně štěstí v tvé práci :-)

(23) Aladin
Sun, 29 March 2009 11:05:52 +0000

Žádejte svoji vládu o vyšetření a potrestání viníků, zodpovědných za vznik krize.
Každý muž, žena i dítě na Zemi se rodí svobodný a rovný v úctě a právech.
Naše vláda má chránit nás a naše rodiny.
Máme právo účastnit se politického dění své země.
Máme právo na práci a poctivou mzdu, máme právo na přiměřený životní standart.
Jak uvádí všeobecná deklarace lidských práv.
Protože se svět stává stále více vzájemně provázaný a globální,společné lidské hodnoty by měli být spravovány na stejné úrovni.
V důsledku hospodářské a ekonomické krize přišlo a přichází o práci miliony lidí na celém světě.
Stali jsme se rukojmí nezodpovědného hazardování.
Roste strach, beznaděj a zoufalství jenž přerůstá v otevřené protesty.
Pracující lidé na celém světě jsou trestáni za nezodpovědné přehmaty makléřských uskupení, bez jakékoli možnosti tento proces ovlivnit.Pro nestálost této situace si nikdo netroufá odhadnout skutečné důsledky této krize.
Proto se obracíme na Vás – naši vládu, na Vás – naše lidem volené zástupce, kterým byla vyslovena důvěra ve volbách s výzvou, aby na mezinárodní úrovni iniciovali prošetření příčin tak zvané,, Washingtonské krize“ aby skuteční viníci zodpovědní za vznik této krize byli obžalováni a soudně stíháni před mezinárodním soudním tribunálem, za zločiny proti lidskosti.
Již se nespokojíme s lichými výmluvami, mlžením a odůvodňováním všech způsobených následků touto Vámi tolik oblíbenou a ohlupující odpovědí.
Poučeni vývojem z minulosti, po periodicky se opakujících krizích jenž měly přímý dopad vždy jen na prostý pracující lid, jenž se nikterak nepodílel na jejich vzniku a nedokázal jim zabránit,
se odůvodněně domníváme, že i navzdory Vašim balíčkům ekonomických opatřením, nemáme jistotu, že se v budoucnu situace nezopakuje pokud viníci zůstanou nepotrestáni, tak jak tomu bylo dosud.

(22) Aladin
Fri, 27 March 2009 23:58:07 +0000

Mohl jsem zadržovat informace, které jsou úžasně bizarní, ale pravdivé. Byla by to snadná cesta, zůstat v „klidné zóně“ a komunikovat pouze to, co by tolik neapelovalo na zdravý rozum většiny lidí. Nebo jsem mohl se čtenáři jednat, jako s plně vyspělými lidskými bytostmi a komunikovat všechny závažné informace, včetně těch, které roztáhnou jejich smysl vnímání reality až do zlomového bodu. Jak domýšlivé a povýšené by bylo si myslet, že bych měl lidi uchránit před takovými informacemi, „protože na ně nejsou připraveni“. Kdo jsem, abych o tom rozhodoval? A jak můžu vědět, zda jsou „na to připraveni“, když se to nedozví a nemohou tak o tom sami rozhodnout?

(21) Aladin
Thu, 26 March 2009 08:27:58 +0000

Výňatky z oficiální žaloby, již podal u Mezinárodního soudního dvora v Haagu skupina lékařů, vedená MUDr. Mathiasem Rathem.

Obsáhlé podání obviňuje světové farmaceutické korporace a vedoucí světové politiky ze zločinného spolčení, genocidy, zločinů proti lidskosti a válečných zločinů.
http://zakazany.denicek.eu/homepage/jak-to-pecou-doktori-a-2.html

(20) Phakov
Wed, 25 March 2009 21:00:54 +0000

Paráda, tak až to bude na stopéro, tak mi dej plz vědět na mail (jungle.brother@seznam.cz). Dík!